Вівторок, 07.07.2020, 11:20
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2018 » Лютий » 14

Останній місяць зими, хоча і прохолодний та дуже палкий. Адже 14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День Святого Валентина - День усіх закоханих.

Традиційно лютневе зібрання клубу покровських поетів «Ліра» було присвячене темі кохання. На вечорі були присутні не лише місцеві поети , а й музиканти, виконавці, любителі поезії

Протягом вечора звучали авторські вірші про найпрекрасніше почуття людини у виконанні поетів. Музика і поезія йдуть поряд тому на вечорі звучали твори різних музичних жанрів народні пісні, естрадні, під гітару, під баян, фортепіано. Загальне захоплення викликала нова пісня покровського поета і композитора Олексія Гасенка «Лебеді» у виконанні В. Ковнір

Бібліотекарі О.Котенко і Л.Таращук підготували поетично-музичну композицію про любов в житті геніальної поетеси Ліни Костенко з мультимедійним супроводом.

Двогодинна зустріч промайнула як миттєвість і залишила в серцях присутніх почуття задоволенн ... Читати далі »

Переглядів: 345 | Додав: Admin | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

Створення коворкінгу в нашій бібліотеці дозволяє нам надавати все більше послуг для користувачів. Безоплатний коворкінг-центр – це принципово нова модель роботи бібліотеки з відвідувачами та організацією внутрішнього простору закладу. Водночас, коворкінг-центр – це майданчик для спілкування і реалізації власних творчих проектів – майстер-класів, презентацій, виставок тощо

Коворкінг-центр має також соціальну складову, оскільки передбачає на безкоштовній основі проводити кілька годин тренінгів для громадських організацій.

Протягом минулого року було проведено 2 тренінги с фахівцями-психологами для вимушених переселенців та представників державних організацій.

Проводилися занняття з арт-терапії для дітей, в тому числі і із сімей ВПО.

В оновленому приміщенні Покровської бібліотеки відбулося кілька (шість) зустрічей експертів проекту «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності (DOBRE)» з робочою групою ... Читати далі »

Переглядів: 451 | Додав: Admin | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси