Середа, 12.08.2020, 03:54
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2012 » Грудень » 04
Публічні бібліотеки Покровщини взяли активну участь в громадських обговореннях «Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє» , що проходили на Дніпропетровщині. 

Стартували громадські обговорення "Якою має бути бібліотека нашої громади?” на Покровщині  8 червня 2012року, коли учасники семінару бібліотечних працівників "Соціальне партнерство як фактор успішної діяльності бібліотек в сучасних умовах”, провели "польові” дослідження. Було опитано 50 респондентів різного віку, статі, соціального статусу які висловили свої побажання, пропозиції, міркування.

Покровчани з розумінням віднеслись до опитування щодо майбутнього бібліотек. В той день групи бібліотечних працівників, побували на центральній площі, вулицях, магазинах, місцевому ринку. Пізніше працівники районної та районної дитячої бібліотеки разом з волонтерами провели такі опитування в учбових закладах, лікарні, місцях відпочинку покровчан.

Переглядів: 706 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2012 | Коментарі (0)

Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси