Вівторок, 07.07.2020, 13:08
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2017 » Квітень » 1 » Створено об’єднання покровських краєзнавців
14:52
Створено об’єднання покровських краєзнавців

В коворкінг-просторі читальної зали бібліотеки зібралися місцеві краєзнавці, представники районної влади, вчителі історії шкіл, місцеві літератори,працівники музею, журналіст районної газети, бібліотекарі щоб обговорити і спланувати подальшу роботу по створенню ґрунтовної історії району. В своїх виступах присутні говорили про те, що останнім часом пожвавилася краєзнавча робота, за допомоги спонсорів та місцевої влади вийшло кілька книг дослідників рідного краю. У кожного, хто займається краєзнавчим пошуком накопичено багато матеріалу, і у всіх виступах прозвучала ідея створити на основі бібліотечного історико-краєзнавчого клубу «Джерело» об’єднання покровських краєзнавців для більш плідної роботи, зустрічей, обміну ідеями, знахідками, обговорення і підготовці публікацій. Координатори об’єднання краєзнавців Г.Г. Мицик і В.О. Процан виказали думку про опрацювання і систематизацію силами об’єднання краєзнавців всіх накопичених матеріалів по кожному населеному пункту, закладу, організації району для написання і видання точної, детальнішої, основаної на документальному підтвердженні, як можна, більш повної історії Покровщини. Ця ідея була одноголосно схвалена присутніми, вирішено було долучити до цієї роботи як можна більше зацікавлених людей, заручитися підтримкою районної влади, сільських голів і старост, намічені плани наступних зустрічей, та доручень.

Переглядів: 301 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси