Вівторок, 23.04.2019, 07:34
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2016 » Грудень » 23 » Це моя земля! Неповторна і єдина
17:48
Це моя земля! Неповторна і єдина

Любов до рідного краю носить в серці кожен з нас протягом всього життя. У всіх народів світу, у всі часи є люди, які добре знають місцевість, яка їх оточує, її природу, минуле та сучасне життя. Свої знання вони передають у спадок , тим самим, зберігають матеріальну та духовну культуру.

Серед великої кількості літератури, яка є у фонді ЦРБ, є книги написані авторами, які народилися на Покровщині, книги, які присвячені історії, культурі рідного краю, життю видатних земляків та досягненням наших сучасників. Така література називається краєзнавчою. Краєзнавча література - це родзинка кожної бібліотеки.

Працівники центральної бібліотеки постійно ведуть роботу по збиранню, систематизації, зберіганню та популяризації літератури про рідний край. При центральній районній бібліотеці майже двадцять років працює краєзнавчий клуб «Джерело», який об’єднує людей закоханих у рідний край. Протягом багатьох років вони ведуть пошуково-дослідницьку роботу, видають книги, в бібліотеці оформлено папки-досьє за різними темами.

При центральній районній бібліотеці працює Клуб покровських поетів, який об’єднав творчих покровчан та любителів поезії. Клуб проводить зустрічі, презентації книг, організовує районні літературні конкурси і свята.

З метою виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, любові до рідного краю, поваги до його історії та формування у молоді певної системи знань по краєзнавству, стійкого інтересу до краєзнавчої літератури в читальній залі ЦРБ проведено літературно - краєзнавчу годину «Натхненні рідною землею», на яку було запрошено учнів груп ТМ-15-1; ОК-14-5;ОК-16-5 та К-16-4 ВПУ-75. Під час зустрічі було презентовано книгу Г.Г. Мицик та В.О. Процан «Це моя земля! Неповторна і єдина», збірку поезій «Натхненні рідною землею», книгу Ольги Ворончихіної «Три монети , щепак та інші приємності», книгу краєзнавця В.О. Процана «Дібрівка у вогні», та краєзнавчий нарис «Покровщина. Історія рідного краю», яку впорядкував вчитель-методист Просянської ЗОШ І-ІІІ ступеня С.О. Пономаренко.

Під час заходу лунали вірші покровських поетів.

Переглядів: 272 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси