Неділя, 24.09.2023, 22:57
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2018 » Травень » 25

2018 рік проголошено в Україні роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право», створеного і започаткованого Мінюстом України. У рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямками.

24 травня — в читальній залі бібліотеки в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» для учні 8-х класів Покровської гімназії проведено соціально-правовий тренінг «Домашнє насильство: попередити та допомогти».

В тренінгу брали участь начальник відділу «Покровського бюро правової допомоги» Єфіменко О.В., дільничий офіцер поліції Пилипенко М.І., інспектор покровського відділення з питань пробації психолог Маковецька Т.А., спеціаліст державної реєстрації актів цивільного стану Ус В.О.

Під час заходу використано відеороліки про сімейні цінності та насильство в сім'ї.

Учні мали можливість у ці ... Читати далі »

Переглядів: 942 | Додав: Admin | Дата: 25.05.2018 | Коментарі (0)

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається День Європи. Україна — єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах-кандидатах — Македонії, Туреччині, Хорватії).

В 2018 році День Європи припадає на 20 травня. Цей день жителі України відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Відзначення Дня Європи в Україні — це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

День Європи — це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

19-го травня — на свято до Дня Європи в Україні, яке проходило в центральному парку наша бібліотека підготувала інформаційно розважальну програму «Галопом по Європах». Відбулася презентація кн ... Читати далі »

Переглядів: 862 | Додав: Admin | Дата: 25.05.2018 | Коментарі (0)

Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси