Субота, 26.09.2020, 11:59
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2016 » Грудень » 21

Багатовіковий дослід поколінь переконує нас в тому, що в різноманітному спектрі людських цінностей особливе місце належить здоров’ю.

На початку третього тисячоліття, коли у складній екологічній ситуації людина відчуває значне зниження життєвих сил організму, необхідно людям переглянути споживацький підхід до свого здоров’я й переорієнтуватися на сповідування здорового способу життя.

Здоров’я – це результат сукупного впливу багатьох чинників (економічних, соціальних, біологічних, педагогічних тощо). Безперечно, у комплексі цих чинників фізичній культурі відведено одне з провідних місць, тому що нині, як ніколи, гострою є проблема зміцнення здоров’я населення засобами фізичної культури. Перебороти пасивне ставлення до спортивно-оздоровчої діяльності та фізичної культури можна тільки шляхом цілеспрямованого виховання в людей переконаності в необхідності правил і норм активної рухової діяльності.

Відповідно зростає значення фізичної ... Читати далі »

Переглядів: 337 | Додав: Admin | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

Сьогодні, в наш буремний, складний час без реальних правових знань не обійдешся. Адже, від свого народження кожна людина перебуває у різних правових статусах, які нашаровуються або змінюються впродовж життя.

Здатність людини розуміти правили співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

З 5 по 9 грудня 2016 року у Дніпропетровській області було проведено Всеукраїнський тиждень права.Тиждень права проводиться з метою створення необхідних умов для набуття широкими верствами населення правових знань та навичок у їх застосуванні, забезпечення доступу громадян до джерел правової інформації, роз’яснення населенню основних напрямків просвітницької діяльності, реалізація яких підвищить рівень правової культури як окремих громадян, особливо молоді, так і населення в цілому, формування загальнолюдських та націон ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: Admin | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси