Неділя, 24.09.2023, 22:25
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » Статті » Віртуальні виставки

Нарешті знищена війна весняним громом перемоги
На виставці "Нарешті знищена війна весняним громом Перемоги" представлені документальні та художні книги в яких висвітлено подвиг радянських воїнів, які здобули Велику Перемогу у Другій Світовій війні...

Вони боролися за волю України
63.3(4УКР)6 Д 53
Дмитрук В. Г. Вони боролися за волю України. – Луцьк: ВАТ «Волинська обласна друкарня», 2007. – 1072 с.

У книзі на глибокому аналізі історичних подій, на численних архівних документах та спогадах учасників національно-визвольної боротьби українського народу автор відтворює захоплюючу і трагічну сторінку історії боротьби українського народу за незалежність нашої Батьківщини в 1917-1959 рр., який вистояв і переміг в двобої з коричневими і червоними окупантами, що з різних боків навалювалися на нашу Батьківщину.


Дорогами війни
63.3(4УКР)622.78 Л93
Людний Ф.П. Дорогами війни. – К.: Україна, 2005. – 420 с.: іл. – Бібліогр.: с. 413-414.

Книга розповідає про людей, які чесно і сповна виконали свій громадський обов'язок, захищаючи Батьківщину від фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.


Україна в полум'ї війни. 1941-1945
63.3(4УКР)622 У45
Україна в полум'ї війни. 1941-1945 /П. П. Паненко, О. І. Уткін, В. І. Горєлов та ін.–К.: Україна, 2005.–560 с.: іл.

На основі аналізу фактичного матеріалу, нових архівних джерел автори розглядають найважливіші операції Червоної армії на території України, що суттєво вплинули на подальший хід другої світової війни, значною мірою збагатили воєнне мистецтво.
У книзі розкриваються діяльність руху Опору, тактика козачих та кавалерійських формувань, що визволяли українську землю від ненависного ворога, особливості політико-виховної роботи серед військовослужбовців у фронтових умовах, масовий героїзм, мужність, самовідданість бійців і командирів, які вистояли і перемогли в жорстокому двобої з фашизмом.

Відвойована весна
63.3(4УКР)622.5 С12
Відвойована весна / О. М. Сабуров.–К.: Україна, 2008.–736 с.: портр.

Під час Великої Вітчизняної війни О. М. Самбуров командував великим партизанським з'єднанням, яке за наказом Центрального штабу партизанського руху восени 1942-го здійснило рейд із Брянських лісів на Правобережну Україну і успішно діяло в тилу німецьких військ до січня 1944 року. Про бойові дії тієї пори розповідає в художньо-документальному творі Герой Радянського Союзу, партизанський генерал.
Їм не вручали повісток
63.3(4УКР)622 М48
Їм не вручали повісток… Збірка документальних оповідань та повістей про дітей-героїв Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. – Сімферополь: Таврія, 2004. – 320 с.

У цю збірку ввійшли документальні оповідання та повісті про маловідомих юних героїв, які в роки Великої Вітчизняної війни ціною власного життя відстоювали кожну п'ядь рідної землі. Юні герої брали участь у визволенні Криму і України від фашистських загарбників. Разом з бійцями Радянської Армії вони пройшли дорогами війни до Берліна й залишили свої підписи на стінах рейхстагу.


Звитяга і жертовність
63.3(4УКР)622.78 М90
Звитяга і жертовність: Українці на фронтах другої світової війни / За ред. В.Д. Конашевича. – К.: Пошуково-вид. агентство ''Книга Пам'яті України'', 1996 – 568 с.

Ця монографія є першою спробою комплексного дослідження боротьби воїнів-українців з німецько-фашистськими та японськими загарбниками. На багатому архівному матеріалі, який здебільшого вводиться до наукового обігу вперше, автори розкривають роль і місце в другій світовій війні основного ''трудівника фронту'' – рядового бійця, плоть від плоті українського народу. В історії роботи покладено історико-хронологічну послідовність у висвітленні ратної звитяги громадян України на фронтах, боротьби національного підпілля, участі українців у збройних силах США, Канади, Франції та інших країн.
Автори документально обґрунтовують і вводять до обігу нові цифрові показники участі українців у війні та понесених ними військових утрат.

Прапороносці
84.4УКР6 Г65
Вибрані твори: У 4 т.-Т. 4.-К.: Сакцент Плюс, 2005.-416 с.

До четвертого тому творів Олеся Гончара увійшли широковідомий роман-трилогія «Прапороносці» та «Письменницькі роздуми» про те, як писався цей роман.


Переглянути ці та інші книги по даній темі ви можете у відділі обслуговування нашої бібліотеки.
Категорія: Віртуальні виставки | Додав: pokrlib (10.05.2012)
Переглядів: 942 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси