Неділя, 24.09.2023, 22:52
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » Статті » Віртуальні виставки

Книжкова поличка до 70-річчя перемоги

 Василий Гроссман. Жизнь и судьба

  Роман «Життя і доля» став найзначнішою книгою В.Гроссмана. Він був написаний в 1960 році, відкинутий радянською пресою та вилучено органами КДБ. Дивом збережений екземпляр був вперше опублікований в Швейцарії в 1980, а потім і в Росії в 1988 році. Письменник у цьому творі піднімається на рівень високих узагальнень і розглядає Сталінградську драму з точки зору універсальних і всеосяжних категорій людського буття. З великою художньою силою розкриває В. Гроссман історичну трагедію радянського народу, який, здобувши перемогу над жорстоким і сильним ворогом, роздирають внутрішні протиріччя тоталітарного, брехливого і несправедливого ладу.


Василь Биков. Його батальйон

  Повість Василя Бикова "Його батальйон" закінчується словами: "Війна тривала". Взяття висоти, що описується автором - лише один з епізодів війни, яких комбату Волошину належить пережити немало і, можливо, загинути в одному з них. Але, як би не було важко на фронті, завжди треба залишатися людиною: "І чим значніше в людині істинно людське, тим важливіше для нього своя власна життя і життя оточуючих його людей". У нашій бібліотеці ви можете почитати книгу «Його батальйон».

 

 


В’ячеслав Кондратьев. Сашка
  Військова проза В'ячеслава Леонідовича Кондратьєва (1920-1993) просякнута спогадами про пережите і відтворює світ, в якому його героям доводиться боротися, жити і вмирати. Тема повісті про війну "Сашка" — збереження моральних основ у жорстокому військовому протистоянні. Головний герой - молодий солдат, вчорашній школяр, який прийняв на себе весь тягар відповідальності за долю Батьківщини.

 

 


Астаф'єв В. Прокляті і вбиті
  Пережите на війні, війна, якою бачив її Віктор Астаф'єв на передовій, стали центральною темою творчості письменника. Роман «Прокляті і вбиті» він наповнив неймовірною енергією, енергією опору передчасної смерті. Саме цим романом Астаф'єв підбив підсумок своїм роздумам про війну як про злочин проти розуму. Роман Віктора Астаф'єва «Прокляті і вбиті» — одне із самих драматичних, трагічних і правдивих творів про солдатів Великої Вітчизняної війни. Ця книга буде їм вічним пам'ятником.

 

 


Алексієвич C. У війни не жіноче обличчя
  Найвідоміша книга Світлани Алексієвич і одна з найзнаменитіших книг про Велику Вітчизняну, де війна вперше показана очима жінки. На найстрашнішій війні XX століття жінці довелося стати солдатом. Вона не тільки рятувала, перев'язувала поранених, а й стріляла з «снайперки», бомбила, підривала мости, ходила в розвідку, брала язики. Жінка вбивала. Вона вбивала ворога, що обрушився з небаченою жорстокістю на її землю, на її будинок, на її дітей. Це була найбільша жертва, принесена нею на вівтар Перемоги. І безсмертний подвиг, всю глибину якого ми з роками мирного життя осягаємо.

 

 

Богомолов В. Момент Істини (В серпні сорок четвертого)
  В основу роману покладено справжні події, відображені в офіційних документах того часу. Розповідається про пошуки радянської військової контррозвідки, яка знешкоджуює під час Другої світової війни групу німецьких агентів. «Момент істини» - найзнаменитіший в історії вітчизняної літератури роман про роботу контррозвідки під час Другої світової війни. Цією книгою зачитувалися покоління, вона користувалася - і продовжує користуватися шаленою популярністю.

 

 

Категорія: Віртуальні виставки | Додав: Admin (04.03.2015)
Переглядів: 1187 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси