Неділя, 24.09.2023, 22:37
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » Статті » Конституційна реформа

Презентація виставки

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконавлення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

На сьогодні в українському суспільстві стало актуальним питання про внесення змін до Конституції України.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготовлено пропозиції щодо змін до Основного Закону (Конституції) України.

Для ознайомлення з вищевказаними змінами до Конституції України» для мешканців селища в районній бібліотеці оформлено постійно-діючу книжкову виставку «Концепція реформування місцевого самоврядування: вектори влади» із законодавчими актами України, Конституцією України та проектом Закону України «Про внесення змін до Конституції України».

Користувачі бібліотеки мають змогу отримати інформацію про зміну повноважень Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, утворення нових органів регіональної та місцевої влади та зміну адміністративно-територіального устрою України, розширення повноважень органів місцевого самоврядування (використані презентаційні матеріали «Концепції реформи місцевого самоврядування та проект змін до Конституції України», «Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», «Децентралізація влади. Реформа місцевого самоврядування»).

До  уваги користувачів  -  порівняльна таблиця  з запропонованими змінами до Конституції України .

Презентація виставки знайомство з матеріалами та обговорення конституційної реформи відбулося за участі працівників культури району: викладачів ДМШ, працівників РБК, бібліотечних працівників району.

Категорія: Конституційна реформа | Додав: Admin (02.08.2014)
Переглядів: 789 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси