Понеділок, 25.09.2023, 00:17
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » Статті » До дня інформування

ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

В рамках Всесвітнього Дня охорони праці видано розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 квітня 2016 року № Р-184/0/3-16 “Про підготовку та проведення у 2016 році Тижня охорони праці у Дніпропетровській області в рамках Всесвітнього Дня охорони праці”.

Розпорядженням затверджено план заходів та склад організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році Тижня охорони праці у Дніпропетровській області в рамках Всесвітнього Дня охорони праці під девізом “Стрес на робочому місці: колективний виклик”. Організаційний комітет очолив перший заступник голови облдержадміністрації Кужман О.М. До складу комітету увійшли представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області (далі – ГУ Держпраці), виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області (далі - Фонд) і Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок.

Доведено до місцевих органів виконавчої влади, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, профспілок, Фонду, ГУ Держпраці звернення організаційного комітету з нагоди Дня охорони праці для організації та підтримки ініціативи проведення Тижня охорони праці.

На офіційному веб-сайті облдержадміністрації, Фонду, ГУ Держпраці розміщено інформацію про проведення в області заходів з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.

В містах та районах області проведено „День відкритих дверей” для надання консультацій представникам підприємств та громадянам з питань реалізації їх конституційного права на охорону життя і здоров’я у процесі трудової діяльності.

Відбулись позапланові засідання місцевих рад з питань безпечної життєдіяльності населення (9 рад), на яких розглянуто питання підвищення рівня безпеки праці на виробництві та заслухано звіти керівників підприємств, де мали місце випадки травматизму зі смертельним наслідком.

25 квітня поточного року за участю представників облдержадміністрації, Фонду, ГУ Держпраці, Дніпропетровського об’єднання профспілок, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини (понад 100 осіб) у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Дніпропетровська проведено Поминальну службу по загиблим на виробництві та померлим від професійних захворювань. Запрошені представники підприємств та організацій Дніпропетровщини, родичі загиблих працівників запалили свічки пам’яті про тих, хто загинув у результаті нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Подібні поминальні служби по загиблих на виробництві з 21 по 28 квітня поточного року проведено в усіх містах та районах.

Відповідно до плану заходів в області проводилися тематичні виставки – презентації з охорони праці та промислової безпеки. На підприємствах області організовано ярмарки продажу (виставки) спецодягу, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці, різноманітні огляди-конкурси з визначенням і заохоченням переможців. Зокрема: визначені переможці I – го регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу малюнка "Охорона праці очима дітей".

Впродовж обласного конкурсу дитячої творчості "Охорона праці очима дітей" до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надійшло 479 дитячих малюнка. Діти, які посіли перше місце у трьох вікових групах, стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу "Охорона праці очима дітей", а їх художні роботи надіслані до організаторів Конкурсу ДП "Редакція журналу "Охорона праці" для подальшого оцінювання.

Проведено понад 1350 семінар – нарад та 13 "круглих" столів з профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань в яких прийняло участь понад 100 тисяч осіб. Поновлено та створено куточки, стенди, які присвячені Дню охорони праці.

22 кращих керівників та спеціалістів з охорони праці підприємств
м. Дніпропетровська були відзначені Почесними грамотами Фонду.

В цілому по області Тижневиком з охорони праці охоплено понад 1885 підприємств, установ та організацій, в яких прийняло участь понад 196 тисяч осіб.

Проведення Тижня охорони праці в області сприяло підвищенню ефективності взаємодії органів виконавчої влади, громадських організацій, роботодавців щодо створення безпечних і здорових умов праці, просуванню превентивної культури охорони праці по запобіганню нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Категорія: До дня інформування | Додав: Admin (23.06.2016)
Переглядів: 764 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси