Вівторок, 07.07.2020, 13:45
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » Статті » До дня інформування

Пріоритети роботи обласної влади
Основними пріоритетами роботи обласної влади на сьогодні визначено:

1. Стабілізація суспільно-політичної ситуації в області.

2. Підтримка громадської безпеки на території Дніпропетровської області.

3. Проведення кампанії «Ні корупції».

Усі ці завдання глобальні, але мають бути виконані у найкоротший термін. Зокрема, щодо стабілізації економічної ситуації, то сьогодні всі зусилля потрібно сконцентрувати на збалансованості бюджетів та забезпеченні соціальних виплат.

Наразі ведуться консультації з усіма політичними силами, з бізнес-колами, лідерами громадської думки, для того, щоб стабілізувати ситуацію в районах. Також керівництвом облдержадміністрації розпочато цикл робочих зустрічей у районах як з діючою владою, так і з громадськістю: політичними партіями, активістами, представниками бізнесу тощо. У жителів районів можуть бути різні політичні погляди та думки щодо подальшого курсу розвитку нашої країни. Проте все те, що стосується знущань над державною символікою, захвату адміністративних будівель, закликів до роз’єднання країни, обласна влада буде жорстко зупиняти. І вже наразі на Дніпропетровщині, у порівнянні з сусідніми областями, ситуація доволі спокійна. За останні два тижні на Дніпропетровщині не зареєстровано жодного факту зіткнення, жодного акту вандалізму відносно державної чи комунальної власності.

На сьогодні обласна влада закликає до необхідності зосередження зусилля як обласної, так і місцевої влади. Сьогодні ми повинні передбачити та запобігти будь-яким спробам розколу країни, знизити градус суспільної напруги. І досягти цього можливо лише шляхом широкого соціального діалогу. Разом ми маємо показати людям, що Дніпропетровська область працює – працюють підприємства, організації, житлово-комунальна, соціальна та медична інфраструктура.

Ці громадські органи консолідуватимуть думки та пропозиції громади з вирішення нагальних проблем територій, що допоможе налагодити зворотній зв'язок з населенням. Сьогодні це є необхідною умовою розвитку суспільства. Наступним напрямом роботи у районах з боку громадськості має стати організація контролю за діяльністю місцевої влади. 

Нова команда обласної влади, на чолі з губернатором Ігорем Коломойським, одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності визначає стабілізацію економічної ситуації в регіоні. Діалог між владою та підприємцями великого, малого та середнього бізнесу має особливе значення для створення надійної платформи розвитку економічного сектору. 

Не дивлячись на складність ситуації, що склалась в країні обласна влада закликає продовжувати працювати, створювати робочі місця, виплачувати заробітну плати, платити податки, інвестувати. Яким б не були виклики долі, ми зобов’язані з ними справитися. Під час зустрічей керівництва облдержадміністрації та підприємців, останні озвучують питання, які їх найбільше хвилюють, та у яких вони очікують на підтримку з боку обласної влади. 

Зокрема, це робота дозвільної системи, зміна принципів її функціонування. За словами підприємців, бізнес має займатися всім, що не впливає на державну та оборонну безпеку, а також не шкодить здоров’ю та життю людини. 

Наступне питання стосується легалізації трудових відносин. Однак, як зазначають підприємці, до вирішення цього питання потрібно підходити комплексно. І в першу чергу, це стосується системи оподаткування, зокрема, зниження окремих її складових. Наразі обласна влада тримає тісний зв'язок з представниками бізнес структур для злагодженої роботи області. 

Забезпечення правопорядку в регіоні, державної та економічної безпеки визначені першочерговими пріоритетами в роботі влади. Перша і основна задача, яка сьогодні стоїть перед державою, – це забезпечення безпеки громадян, повне виключення фактів мародерства, вандалізму, зіткнення людей.

Перший пріоритет роботи, який сьогодні стоїть перед обласною владою, – це забезпечення порядку, спокою і стабільності. 

Другий пріоритет – державна безпека. Насамперед, це стосується недопущення проявів сепаратизму. Керівництвом області буде забезпечена миттєва негайна реакція правоохоронних органів на заклики щодо повалення державного режиму, втручання іноземних військових і інших формувань у внутрішні справи держави.

Третій пріоритет – це економічна безпека. Сьогодні одночасно з громадською і державною безпекою нам необхідно забезпечити безперебійну роботу бюджету, фінансування всіх бюджетних установ. Це необхідно для того, щоб люди зрозуміли, що влада працює стабільно, що суспільство є цілісним і що держава забезпечує права всього суспільства. Але це не розповсюджується на людей, які вчинили кримінальні злочини і підлягають кримінальній відповідальності. 

На сьогодні на Дніпропетровщині спостерігається інтенсивна стабілізація ситуації, що стосується громадського правопорядку як в плані вуличної злочинності, так і в плані конфліктів під час публічних акцій. Зараз рівень злочинності не перевищує середніх показників. В подальшому правоохоронні органи області будуть працювати над профілактикою та зниженням цих показників. Зокрема, робота буде спрямована на зниження рівня корупції. Наразі Дніпропетровщина залишається територією стабільності та порядку. 

Обласна влада спільно з правоохоронними органами в повному обсязі забезпечує конституційне право бажаючих на пікети, мітинги тощо. Дніпропетровщина залишається територією стабільності та порядку. В нормальному режимі працює служба безпеки та міліція. Міграційна ситуація в регіоні контролюється в посиленому режимі. Завдяки цьому на територію Дніпропетровської області не було допущено жодної великої групи провокаторів.

Сьогодні на Дніпропетровщині створюється система громадських радників. Обласна влада Дніпропетровщини активно співпрацює з громадськістю. Зокрема, представники громадськості з різних міст та районів Дніпропетровщини активно залучаються до контролюючих та антикорупційних експертиз. Посилюється громадський контроль, особливо сектор координації з правоохоронними органами та боротьби з корупцією.
Категорія: До дня інформування | Додав: Admin (20.03.2014)
Переглядів: 321 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси