Вівторок, 24.04.2018, 13:51
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2014 » Квітень » 23 » Здоров’я — це нічого, але все без здоров’я — ніщо
14:42
Здоров’я — це нічого, але все без здоров’я — ніщо

"Здоровя, як і життя – особистий скарб. Як скористається ним людина залежить від його знань,вмінь, навичок і волі."
М. Голуан

Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молодої людини. Ми добре знаємо, що здоров’я – найбільша людська цінність, яку на жаль багато людей починає цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу.

“Здоров’я – це нічого, але все без здоров’я - ніщо”. Такий афоризм дійшов до нас ще з давніх часів, і він же потребує не потребує коментарів. Існує ще й класичне визначення: “Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних вад”.

Здорова людина – це така людина, яка життєрадісна й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям і повністю реалізує свої фізичні й розумові здібності. 
    
Щорічне проведення Всесвітнього Дня здоров’я стало доброю традицією нашої бібліотеки. Його мета – допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження, незалежно від віку , статку та професії. У читальній залі діяла виставка «Молодість. Краса. Здоров’я». Старшокласники НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 взяли участь в усному журналі «На порозі дорослого життя». Перша сторінка журналу «Здоров’я – найцінніший скарб людини» була розповіддю про те як стан здоров’я впливає на якість життя. Її провела зав. відділом обслуговування О.І Котенко.

Другу сторінку ««ФОРМУЛА ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ: МОЖУ + ХОЧУ + ТРЕБА» провела завідувачка Покровської ПМПК Н.В. Вєсніна. Присутнім цікаво було послухати бесіду фахового психолога як з урахуванням особистих психологічних, фізичних якостей обрати професію. Надія Володимирівна провела декілька тестів, психологічний тренінг в яких старшокласник із задоволенням взяли участь, і багато взнали про себе, навіть визначили градус щастя по «термометру щастя». Третю сторінку присвятили бібліотерапії. Її провела бібліограф Л.В. Таращук. 

Переглядів: 711 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси