Середа, 21.02.2018, 09:52
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » 2014 » Березень » 4 » «ЦЕ — МОЯ ЗЕМЛЯ! НЕПОВТОРНА І ЄДИНА»
13:58
«ЦЕ — МОЯ ЗЕМЛЯ! НЕПОВТОРНА І ЄДИНА»
Справжня синівська любов до України розпочинається з любові до рідного краю, вивчення його історії, якою б складною, часом трагічною й полиново-гіркою вона не була. Покровщина має не тільки багату і славну історію, а й "вдячних охоронців пам’яті людської”, власних "літописців”, здатних скурпульозно, по зернинці, зібрати маловідомі факти з історії рідного краю і створити з них, для поколінь нинішніх і прийдешніх, яскраву мозаїку славного минулого рідного краю. 

Саме такими літописцями Покровщини є краєзнавці В. Процан і Г. Мицик. Результатом їх багаторічного краєзнавчого пошуку і досліджень стала книга «Це - моя земля! Неповторна і єдина…» 

Книга була видана до 90-річчя утворення Покровського району, за сприяння місцевої влади, депутатів обласної ради, голів сільгосптовариств району.

В читальній залі бібліотеки зібралися учні ВПУ №75, бібліотекарі щоб зустрітися з авторами книги.

Г. Мицик і В. Процан розповіли учасникам заходу про ту велику роботу, проведену ними та краєзнавцями Покровщини, перш ніж книга побачила світ.

На сторінках книги кожен , хто зацікавлений у пізнані своєї малої Батьківщини, знайде потрібні дані з географії Покровського краю, його топоніміки, дізнаються про флору і фауну Покровщини, її ландшафтні
особливості, легенди тощо.

Автори книги поступово, крок за кроком, уводять читача у дивний світ знайомого і незнаного, відомого і забутого, розширюючи горизонти його знань з освітньою і виховною метою.

Ведучі заходу, бібліотекарі Т.В. Перерва та Л.В. Таращук познайомили присутніх із змістом книги, в тому числі і використовуючи мультимедійні засоби. На екрані демонструвалися слайди , які ілюстрували розповіді ведучих.


Переглядів: 329 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@gmail.com
Адреса: 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт Покровське,
вул. Дмитра Яворницького
(Карла Маркса), 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси