Неділя, 20.08.2017, 08:59
Вітаю Вас, Гость | RSS
Книжковий акцент

Сергій Жадан. Ворошиловоград
  Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» було визнано «Українською книгою року Бі-Бі-Сі 2010». Важко не погодитись із цим рішенням. На користь книги Жадана свідчить не тільки майстерність подачі, тонкий іронічний гумор і проста вишуканість мови письменника, до яких його читачі загалом вже звикли. Але також і актуальна для нашого суспільства, проста та разом із тим глибока ідея твору. Так її описав сам Сергій Жадан: «Роман про те, що потрібно захищати себе, своїх близьких, свої принципи, свою територію, своє минуле, своє майбутнє. Це роман про опір, роман про протистояння, про захист своїх принципів від зовнішнього тиску.»


віртуальна виставка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 21 22 23
З днем народження, моя державо,
З святом тебе, добрим і святим,
Нехай лине завше тільки добра слава
Про мою країну звідусіль.

Працівники Покровської районної бібліотеки взяли активну участь у заходах до Дня незалежності України. Під час святкування на центральній площі селища було представлено книжково-ілюстративну виставку «Держави славна назва – Україна».

Жителі селища та гості мали змогу показати свої знання взявши участь у грі-вікторині «З Україною в серці». Питання вікторини були про героїчне минуле і сучасне нашої країни, нашу рідну мову і природу, тр ... Читати далі »
Переглядів: 555 | Додав: Admin | Дата: 25.08.2012 | Коментарі (0)


24 серпня - День незалежності України – особлива дата в нашому житті, коли з надзвичайною силою виявляється народне прагнення жити в мирі і злагоді, коли кожен із нас з особливою силою відчуває відповідальність за долю свого краю, своєї держави.

У кінці ХХ століття в колі держав і народів світу, в центрі Європи утворилася омріяна багатьма поколіннями наших предків держава – Україна. Без перебільшення, державність України – подія світового значення. Досить сказати, що за всю історію людства існувало понад 8 тисяч націй, національностей, народностей. На сьогодні вціліло більше трьох тисяч з них. Однак тільки 193 країни мають власну суверенну державу. Ми маємо бути вдячними нашим предкам, які зуміли не загубитись у бурхливому історичн ... Читати далі »
Переглядів: 318 | Додав: Admin | Дата: 22.08.2012 | Коментарі (0)

По результатам конкурсу бібліотека зайняла друге місце та нагороджена цінним призом

Переглядів: 299 | Додав: pokrlib | Дата: 11.05.2012 | Коментарі (0)


День Перемоги! Його урочистим салютам не замовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму.
Перемога… Вона прийшла до нас 9 травня 1945 року не в лавровому вінку – урочиста і спокійна – ні. Вона прийшла в образі старої матері, опустила натруджені руки і над Європою вперше настала довгождана тиша. І, якщо зараз сміються діти, плавиться сталь, росте хліб на рідних полях, то це тільки тому, що була Перемога.
Рівно 67 років тому тридцятьма артилерійськими залпами із 1000 гармат салютувала Батьківщина своїм відважним воїнам, сповіщаючи на весь світ про закінчення ... Читати далі »
Переглядів: 325 | Додав: pokrlib | Дата: 11.05.2012 | Коментарі (0)

65 років від примусового переселення етнічних українців із південно-східних регіонів Польщі

Операція «Вісла»

Пам’ятний знак депортованим українцям з Лемківщини, Холмщини, Надсяння, Підляшшя у місті Самборі (Львівщина)
Операція «Вісла» — етнічна чистка, здійснена у 1947 році (початок - 29 березня) під керівництвом Радянського Союзу, Польщі, Чехословаччини. Полягала у примусовій депортації (виселенні) з використанням збройних сил вказаних країн українців з Лемківщини, Посяння, Підляшшя і Холм-щини на ті території у західній та північній частині польської держави, що до 1945 належали ... Читати далі »
Переглядів: 1267 | Додав: Admin | Дата: 26.04.2012 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 201-210 211-220 221-227
Графік роботи
Бібліотека працює з
800 до 1700
без перерви
субота з 800 до 1600

Остання п'ятниця місяця -
читачів не обслуговуєм,
санітарнй день.
Вихідні дні — неділя, понеділок
Контактні дані
тел.: (05638) 2-16-99
skype.: pokrlibrary
e-mail: pokrlib@yandex.ua
Адреса: Покровське, 53600,
Дніпропетровська обл.,
смт. Покровське,
вул. Карла Маркса 128
Пошук
Афіша
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецькі заходи, що відбудуться у читальній залі бібліотеки:


Засідання «Вікігуртка» щосуботи,об 11 год.

Запрошуємо всіх бажаючих (без вікових обмежень) пройти безкоштовне навчання для здобуття навичок роботи з комп'ютером та в мережі інтернет.
Інтернет ресурси